lang cz lang en

,,Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál..."

Disponujeme širokým spektrem odborníků se vstřícným a praktickým přístupem.
Vašim potřebám vychází vstříc kvalifikovaný tým zaměstnanců, v němž jsou psychologové a specialisté na andragogiku, didaktiku a management.

Interní tým doplňuje několik desítek stálých a pečlivě vybíraných lektorů, koučů a konzultantů, např. z oborů psychologie, management, Public Relations, životní styl, vizažistika, zážitková pedagogika ...

Náš přístup se opírá nejen o odbornost, ale také o empatii vůči klientovi a o respekt k jeho jedinečnosti. Naši odborníci školí Vaše zaměstnance, radí vrcholovému managementu, povzbuzují při koučinku, pomáhají hledat optimální nastavení personálních procesů, přemýšlejí jak lépe motivovat Váš tým. Naším cílem je přinášet klientům efektivní řešení jejich potřeb.

 

Za tým Agentury SPEKTRUM se na Vás těší:

about jiri-frgal   about hana-svobodova
     

PhDr. Jiří Frgal

ředitel, kouč a konzultant

 

Ing. Bc. Hana Svobodová

obchodní ředitelka a konzultantka

     

V Agentuře SPEKTRUM působí jako lektor, kouč a konzultant. Uplatňuje inspirativní, entuziastický a zároveň lidský přístup. Zabývá se tématy sociální komunikace, vedení lidí, vedení jednání a vyjednávání, vystupování na veřejnosti, týmová spolupráce a krizová komunikace.

Jiří Frgal je absolventem oboru Psychologie na MU v Brně. Téměř 20 let pracoval na Ostravsku jako vedoucí oddělení psychologie a sociologie v tehdejším podniku Vítkovice. Vedle toho působil mnoho let jako psycholog státních sportovních reprezentačních družstev, a tak se kromě sociální psychologie a psychologie práce věnoval i psychologii sportu a problematice zátěžových situací.

Je autorem knihy „Mozaika komunikace", napsal scénáře k televiznímu seriálu o mezilidských vztazích „Cesty k sobě" a publikoval řadu odborných i časopiseckých článků. V roce 1990 založil Agenturu SPEKTRUM. Působí jako poradce členů statutárních orgánů a veřejných činitelů.
Vede Centrum rozvoje psychosociálních a manažerských aktivit Vysoké školy CEVRO INSTITUT, kde vyučuje např. předměty Aplikovaná psychologie nebo Manažerské dovednosti.

 

Vystudovala obor Ekonomika služeb na VŠE v Praze a následně také obor Andragogika a personální řízení na FF UK.

Ve své práci propojuje kompetence odborné a manažerské. Působí jako kouč, lektor, mediátor a konzultant. Zodpovídá za chod agentury a řídí vzdělávací a poradenské projekty.

Poskytuje koučink, individuální konzultace a vede tréninky měkkých dovedností. Provádí diagnostiku při výběrech zaměstnanců i při zjišťování rozvojových potřeb. Jako mediátorka pomáhá klientům dosáhnout dohody v různých typech konfliktů.

Její klíčovou hodnotou je klientský přístup.

Vyučuje na Vysoké škole CEVRO INSTITUT, kde se s ní můžete setkat např. v kurzech Veřejná prezentace, Praktická komunikace v pracovních vztazích nebo v LL.M. programu "Mediace" .

Společně s J. Frgalem napsala knihu „Mozaika komunikace" a řadu dalších článků k tématům komunikace a firemní kultura.

Agentura SPEKTRUM se věnuje rozvoji lidských zdrojů, vzdělávání a HR poradenství od r. 1990.

Našimi hodnotami jsou kvalita, kreativita a klientský přístup. Rozvojové programy připravujeme klientům na míru a poskytujeme

jim kvalitní lektorské zázemí. Inspiraci čerpáme v jedinečnosti klienta a jeho aktuálních potřebách.