lang cz lang en

,,Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál..."

Konflikty jsou všude kolem nás. V rodinách, v pracovních týmech, mezi různými odděleními ve firmě, mezi sousedy a nebo i mezi společnostmi. Nepřítomnost konfliktu není ukazatelem kvality vztahu, ale důležité je umět jej řešit. I v tom Vám můžeme být užiteční. Technikou mediace pomáháme sporným stranám dojít k vzájemně přijatelné dohodě, ať už jde o pracovní, rodinný, sousedský či jiný konflikt. Výhodou je, že průběh řešení a výsledek mají strany pod svým vlivem, mediátor za ně věci neřeší, není obhájcem ani soudcem. Spory tak lze řešit i bez dlouhých čekacích lhůt a zbytečných finančních nákladů. Máte zájem o přesnější informace? Kontaktujte nás!

Hledáte cesty jak prosadit změnu, jak se s ní vyrovnat a jak o ní přesvědčit ostatní? Inspirujte se v našem článku na HR news...

Partnerství v zájmu klienta - inspirativní zamyšlení nad více než 20-letými zkušenostmi ze spolupráce s nejrůznějšími klienty si můžete přečíst v našem článku na HR news ...

 

Aplikujete zásady efektivní práce s informacemi, řídíte svůj čas, používáte moderní ICT prostředky, a přesto máte pocit, že nejste tak efektivní, jak by odpovídalo Vašemu úsilí?

Právě teď je správná chvíle pro memory training. Podpoří Vaši schopnost zpracovávat a třídit informace. Zapamatujete a vybavíte si v pravý čas vše podstatné.

Paměťové techniky pomáhají nejen při učení a zapamatování nových věcí, ale především posilují výkonnost mozku a naši schopnost úspěšně řešit nové situace.

Zdá se Vám, že dosavadní benefity už nefungují a zaměstnanci je považují za samozřejmost?
Zkuste něco opravdu užitečného!

Agentura SPEKTRUM, partner programu Employee Assistance, představuje tento program:

Každý se někdy v životě setká s osobními problémy, které nedokáže snadno a rychle vyřešit sám. Nesnáze v osobním životě přitom negativně ovlivňují fungování člověka v práci: vedou k poklesu výkonnosti a motivace, bývají příčinou negativní atmosféry a konfliktů na pracovišti. Je prokázáno, že nespokojenost zaměstnanců v osobním životě významně ovlivňuje nejen jejich pracovní výkonnost, ale také množství absencí a celkovou míru fluktuace.

Program Employee Assistance (EAP) je osvědčeným nástrojem, který účinně pomáhá zaměstnancům překonat problémy v jejich osobním životě. EAP funguje na principu důvěrné konzultační služby, kterou zaměstnancům poskytují kvalifikovaní profesionálové.

Co vše Employee Assistance zahrnuje?

Agentura SPEKTRUM se věnuje rozvoji lidských zdrojů, vzdělávání a HR poradenství od r. 1990.

Našimi hodnotami jsou kvalita, kreativita a klientský přístup. Rozvojové programy připravujeme klientům na míru a poskytujeme

jim kvalitní lektorské zázemí. Inspiraci čerpáme v jedinečnosti klienta a jeho aktuálních potřebách.