lang cz lang en

,,Pomáháme lidem odkrývat a rozvíjet jejich potenciál..."

Zdá se Vám, že dosavadní benefity už nefungují a zaměstnanci je považují za samozřejmost?
Zkuste něco opravdu užitečného!

Agentura SPEKTRUM, partner programu Employee Assistance, představuje tento program:

Každý se někdy v životě setká s osobními problémy, které nedokáže snadno a rychle vyřešit sám. Nesnáze v osobním životě přitom negativně ovlivňují fungování člověka v práci: vedou k poklesu výkonnosti a motivace, bývají příčinou negativní atmosféry a konfliktů na pracovišti. Je prokázáno, že nespokojenost zaměstnanců v osobním životě významně ovlivňuje nejen jejich pracovní výkonnost, ale také množství absencí a celkovou míru fluktuace.

Program Employee Assistance (EAP) je osvědčeným nástrojem, který účinně pomáhá zaměstnancům překonat problémy v jejich osobním životě. EAP funguje na principu důvěrné konzultační služby, kterou zaměstnancům poskytují kvalifikovaní profesionálové.

Co vše Employee Assistance zahrnuje?


Program Employee Assistance je vždy navrhován individuálně tak, aby odpovídal potřebám a požadavkům konkrétní organizace. Standardní rozsah poskytovaných služeb tvoří:

  • telefonická konzultační služba (7 dnů v týdnu 24 hodin denně),
  • e-mailová kontaktní a konzultační služba (s garantovaným časem odpovědi),
  • individuální osobní konzultace (5 hod. ročně s psychologem / 1 hod. ročně s právníkem / 1 hod. ročně s finančním poradcem),
  • chráněný přístup na specializované www stránky obsahující aktualizované zdroje informací k řešení nejčastějších problémů,zprostředkování konzultací a služeb externích specialistů,
  • tematické workshopy pro zaměstnance.

pro více informací nás kontaktujte na telefonu 602 541 277 či mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo viz stránka s kontakty.

Zaměstnavatel dostává dvakrát ročně statistický přehled o využívání služeb Employee Assistance v rámci organizace. Jeho důležitou součást tvoří také preventivní doporučení, která se opírají o analýzu nejčastěji řešených témat.

Agentura SPEKTRUM se věnuje rozvoji lidských zdrojů, vzdělávání a HR poradenství od r. 1990.

Našimi hodnotami jsou kvalita, kreativita a klientský přístup. Rozvojové programy připravujeme klientům na míru a poskytujeme

jim kvalitní lektorské zázemí. Inspiraci čerpáme v jedinečnosti klienta a jeho aktuálních potřebách.